Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 14:51
 
Vefa Konağı yeniden faaliyette
Korona virüs salgını nedeniyle yaklaşık 4 aydır kapalı olan Vefa
YAŞAM Haberi
Vefa Konağı yeniden faaliyette

Korona virüs salgını nedeniyle yaklaşık 4 aydır kapalı olan Vefa Konağı’nda hizmetler, normalleşme sürecinin başlamasıyla yeniden başladı. 65 Yaş üstü vatandaşların, arkadaşlarıyla çaylar eşliğinde sohbet ederek hoşça vakit geçişrmelerini sağlamak amacıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Vefa Konağı’nın tekrar faaliyete geçmesiyle ilgili yayımlanan bültende;

Vefa Konağı, uzun bir aradan sonra yeniden misafirlerini ağırlamaya başladı. Konakta, fiziki mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde ziyaretçilere ücretsiz olarak hizmet sunuluyor. Koronavirus salgını dolayısıyla ileri yaştaki vatandaşların uzunca bir süredir misafir olamadığı Vefa Konağı, kısıtlamaların kalkmasının ardından yeniden kapılarını açtı.

65 yaş üstü vatandaşların uğrak yeri olan Vefa Konağı, Malatya’nın emektarlarını ağırlamaya devam ediyor. Konak, nezih ortamıyla ziyaretçilerinin rahat etmesini sağlıyor. Salgın dolayısıyla başlayan yeni süreçte, gerekli tedbirler alınarak şehrin büyüklerinin sosyal ortam ihtiyaçları gideriliyor. Verilen hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getiren ziyaretçiler, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vefa, Konağı, yeniden, faaliyette,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });