Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 17:51
 
Güvenlik değil moral desteği
Jandarmayı karşılarında gören sporcular kısa bir şaşkınlıktan sonra ziyaretin moral-motivasyon
SPOR Haberi
Güvenlik değil moral desteği

Jandarma maçta ama güvenlik sağlama değil moral ve motivasyon amaçlı. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Malatya Jandarma Komutanlığı, Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Şahinbey Belediyespor ampüte futbol takımlarının karşılaşması öncesi sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Jandarmayı karşılarında gören sporcular kısa bir şaşkınlıktan sonra ziyaretin moral-motivasyon desteği amacıyla olduğunu anlayınca sevinç çığlıkları attı. Jandarmanın engelli sporculara karşılaşma öncesi gerçekleştirdiği ziyaretle ilgili yapılan açıklamada;  

“Malatya İl Jandarma Komutanlığı tarafından 03 Aralık Engelliler Günü münasebetiyle Şahinbey Belediyespor ile Malatya Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı müsabakası öncesi sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi.

Jandarmayı karşısında gören Ampute Futbol Takımı büyük bir şaşkınlık ve mutluluk yaşadı. Jandarma tarafından her iki futbol takımına çiçek takdim edildi. Malatya Büyükşehir Belediye Ampute Futbol takımı Antrenörü Suat CANLI, “Jandarmayı bu anlamlı günde yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz, bu ziyaret takıma ilave motivasyon sağlayacaktır” dedi. İl Jandarma Komutanlığı tarafından müsabaka sonunda her iki takım ile sohbet edilerek tatlı ikramında bulunuldu ve çekilen hatıra fotoğrafı ile etkinlik son buldu.” İfadeleri yer aldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güvenlik, değil, moral, desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });