Haber Detayı
06 Kasım 2020 - Cuma 19:44
 
Ekonomik krizde “Verginizi ödemeyi unutmayın” çağrısı
Millet can ve geçim derdinde, Belediye vergi toplama derdinde. Korona virüs salgının ekonomik...
EKONOMİ Haberi
Ekonomik krizde “Verginizi ödemeyi unutmayın” çağrısı

Millet can ve geçim derdinde, Belediye vergi toplama derdinde. Korona virüs salgının ekonomik anlamda istisnasız her kesimi vurduğu, art arda gelen zamlarla geçim derdine düşen vatandaşa Battalgazi Belediyesinden “ Emlak-Çevre temizlik ile ilan reklam vergilerinin 2. Taksit ödemelerini son güne bırakılmaması uyarısı yapıldı. Vergi taksitleri ile ilgili Battalgazi Belediyesinden yapılan duyuruda;  

Battalgazi Belediyesi, 2020 yılı emlak ve çevre temizlik ile ilan-reklam vergilerinin ikinci taksit ödemelerinin başladığını ve ikinci taksitini yatırmak isteyen mükelleflerin mağdur olmaması için 30 Kasım’da ödemelerin sona ereceğini hatırlattı.

Battalgazi Belediyesi, 2020 yılı emlak ve çevre temizlik ile ilan-reklam vergilerinin ikinci taksit ödemesinin 30 Kasım 2020 tarihine kadar yapılabileceğini açıkladı. Battalgazi Belediyesi, vergilerinin ikinci taksitini yatırmak isteyen mükelleflerin mağdur olmaması için ödemelerin 30 Kasım’da sona ereceğini hatırlatarak, vatandaşların faiz yüküyle karşılaşmaması için vergilerini belirtilen tarihi kaçırmadan ödemeleri konusunda uyardı. Vatandaşların hafta içi saat: 09.00-17.30 arasında Battalgazi Belediye hizmet binasında bulunan veznelere ve Vilayet Parkı arkası Ek hizmet binasındaki veznelere 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapmaları gerekiyor.

Öte yandan mükelleflerin mağdur olmaması adına 28 Kasım Cumartesi ve 29 Kasım Pazar günü de ödeme noktaları açık olacak.

Vatandaşlarımız, vergilerini Battalgazi Belediyesi veznelerine nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabileceği gibi https://www.battalgazi.bel.tr/ e-belediye modülü ile internet üzerinden de ödeme yapabilecek.

gazetemalatya.com-BÜLTEN

Kaynak: Editör:
Etiketler: ekonomik krizde, verginizi unutmayın, çağrısı, Battalgazi Belediyesi
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });