Haber Detayı
22 Aralık 2019 - Pazar 18:32
 
Ziraat Mühendisleri Çiçek'le devam dedi
Tarım ve hayvancılık sektörü sorunlarının bir bütün olarak ele alındıktan sonra raporlaştırılarak..
Tarım Haberi
Ziraat Mühendisleri Çiçek'le devam dedi

Mühendisler, Çiçek’le 2 yıl daha devam dedi. Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Malatya Şubesinin 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Cumartesi ve Pazar günü yapılan kongrenin ilk gününde tarım sektörünün sorunları, çözüm önerileri ve tarım ve hayvancılık sektörü sorunlarının bir bütün olarak ele alındıktan sonra raporlaştırılarak ilgili kurum ve kuruluşlara iletecek ve çözümü konusunda takibini yapacak bir oluşumun kurulması konuları görüşüldü.

Ticaret Borsası toplantı salonunda gerçekleştirilen ve Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan,Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Yıldırım,  Ziraat Odaları Bölge Koordinatörü ve Yazıhan Ziraat Odası Başkanı Yunus Kılıç, Akçadağ Ziraat Odası Başkanı Süleyman Poyraz, Doğanşehir Ziraat Odası Bşk Burhan TANIŞIK, Pütürge Ziraat Odası Başkanı Kürşat AYAYDIN, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Aziz KURTOĞLU, Organik meyve sebze üreticileri Birliği Başkanı İlhan TURSUN, Hekimhan Belediye eski başkanlarından Aliseydi MİLLİOĞULLARI ile oda yönetim kurulu ve üyeleri katıldı.

Genel Kurul’un 2. Gününde yapılan seçimlere tek aday olarak mevcut başkan Fevzi Çiçek yönetimindeki listeyle gidildi. Toplam 515 üyesi olan ZMO’da  Başkan Çiçek, kullanılan oyların tamamını alarak başkanlık görevine 2 yıl daha devam edecek.

Fevzi Çiçek Başkanlığında oluşan yönetim kurulu üyeliklerine ise;

Kadir Öztürk

Eyüp Tekir

AsilÖnal

Ekrem Öztürk

Ayşe Pınar Deniz Ve

Mehmet Pekdaş seçildiler

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ziraat, Mühendisleri, Çiçek'le, devam, dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });