Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 18:23
 
Siyaset nasip işi
hiç ummadığınız yerden teklif gelir ve o görevi en iyi şeklide yaparsınız.
SİYASET Haberi
Siyaset nasip işi

Parti İl binasında bir basın toplantısı yapan İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, “ Hiç kimse siyasette bugünü ve yarını düşünmesin, siyaset nasip işidir” dedi. İl Yönetim Kurulu listesini de açıklayan İl başkanı Sarıbaş, yaptığı konuşmada;

“Geçtiğimiz günlerde İyi Parti Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından görevlendirildim. Bu dönem içerisinde Partililerimiz, kanaat önderlerimiz Malatya’mızın siyasetini bilen insanlarımızla, iki yüz ve üçüyüz üzerinde görüşmeler yaptıklarını ifade eden Başkan Sarıbaş,” 59 kişilik yönetim kurulumuz oluşturduk, aslında çok talep vardı sınırlı olduğunu için cevap veremedik arkadaşlarımızda partimizde görev vereceğiz ve değerlendireceğiz. Hiç kimse siyasette bu günü ve yarını düşünmesin, siyaset nasip işidir hiç ummadığınız yerden teklif gelir ve o görevi en iyi şeklide yaparsınız. Listeye giremeyen arkadaşlarımız bizim arkadaşlarımız üzülmesinler onlarda danışman olarak, başka görevlerde değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

 Hesap verilmeyen yerde yolsuzluk vardır

Ülkemizde ve Malatya’mızda işsiz vatandaşlarımızın sayısına vatandaşlarımız asgari ücretle geçinmeye çalışıyorlar ve hayat pahalı her şey pahalı ifadeleriyle hayat pahalılığına vurgu yapan Başkan Sarıbaş,  “Devletimizin depremde vatandaşlarımıza yardım yapıldığını söylüyor, ihtiyaç vardı diyor açıklasın.  Başkanlık sistemin olmadığını görüyoruz tekrar eski sisteme geri dönmemiz gerekiyor diyerek Hükümeti eleştiren İyi Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş, Hesap verilmediği yerde yolsuzluklar vardır. Diyerek iktidarı eleştirdi.

İyi Parti İl Yönetim Kurulu listesi

Süleyman Sarıbaş

H.Mehmet Turfanda

Feyzi Kılıç

Şeyda Candan

Mehmet Özden

Ali Ekinci

Özgür Bozkurt

Oğuz Demirbilek

Devrim Taşkın

 Lütfiye Aslan

Ekrem Şenol

Mehmet Kırteke

 Mehmet Durgun

Alper Gürsoy

Yılmaz Keleş

Zeki Yıldırım

Cavit Kazancı

Suna kaya

Cumali Eroğlu

Nazım Durmuş

Çiğdem Şalva

M.A.Alparslan Ersoy

Kaynak: Editör:
Etiketler: Siyaset, nasip, işi,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });