Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 15:16
 
Kutlu zaman dilimleri
Perşembe gününü Cuma'ya bağlayan gece, bu manevi mevsime girişimizin habercisi..
SİYASET Haberi
Kutlu zaman dilimleri

Kutsal 3 Ayların başlaması ve idrak edilecek Regaip Kandili nedeniyle Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, yazılı bir mesaj yayınladı. Başkan Cengiz’in mesajında;

“Rahmet, bereket ve mağfiret iklimi mübarek üç aylara girmiş bulunuyoruz. Perşembe gününü Cuma'ya bağlayan gece, bu manevi mevsime girişimizin habercisi olan Regaib Gecesini idrak edeceğiz.

Bu aylar sevgi, şefkat, merhamet, kardeşlik, birlik ve beraberlik hislerimizin, dini duygularımızın yoğunlaştığı kutlu zaman dilimleridir. Üç aylar ve içerisinde bulunan mübarek gecelerden nasiplenmek, Yüce Rabbimizin hikmetiyle buluşma ve rızasını kazanma adına eşsiz bir fırsattır. Bu mübarek günler, hayırlı amel ve güzel davranışlarla değerlendirildiği ölçüde, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüşecektir. Yüce Rabbimiz üç ayları layıkıyla geçirip feyiz ve bereketinden olabildiğince istifade edebilmeyi cümlemize nasip eylesin.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ederek, bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğe, barış ve huzura vesile olmasını dilerim” ifadeleri yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kutlu, zaman, dilimleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });