Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 17:31
 
Her türlü zorluğa rağmen
Toplumsal yaşamda basının yerini ve önemini görmezden gelemeyiz. Demokratik hayatın..
- Haberi
Her türlü zorluğa rağmen

Kale Belediye Başkanı Koca, olumsuz koşullarda ve her türlü zorluğa rağmen halkın haber alma hakkı için çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Başkan Murat Koca’nın  kutlama mesajında, “ Basın, halkı haberdar etmek ile beraber halkı bilgilendirme yönünde de önemli bir konuma ve etkiye sahiptir. Toplumsal yaşamda basının yerini ve önemini görmezden gelemeyiz. Demokratik hayatın olmazsa olmazlarından olan haber alma ve haber yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokrasimizin gelişmesine de büyük katkı sağlamaktadır.

Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte yazılı, görsel ve işitsel kitle iletişim araçları ile gerek ülkemizde ve gerek de dünya genelinde yaşanan gelişmeleri anbean bizlere ulaştıran basın-yayın çalışanlarının yaptıkları görev kutsaldır.

Hızlı, doğru ve tarafsız bir bakış açısı ile yayıncılık yapan, her türlü zorluğa rağmen halkın haber alma özgürlüğünü yerine getirmeye gayret gösteren değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Her, türlü, zorluğa, rağmen,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });