Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 13:24
 
Gelişiyle farklılığı belli oldu
Dağdeviren’in Malatya’ya gelişiyle birlikte farklı deneyim..
SİYASET Haberi
Gelişiyle farklılığı belli oldu

Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Dağdeviren'i makamında ziyaret eden AKP Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, "AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır,  Emniyet Müdürünün Malatya’ya gelişiyle birlikte farklı deneyim ve birikimlerinin ortaya çıktığını  belirtti. Ziyeritle ilgili yapılan açımlamada;
"Malatya'nın Anadolu’nun kalesi olduğunu belirten Ahmet Çakır, “Malatya’mızda güven ve istikrarın yanı sıra iyi bir kardeşlik, huzur iklimi var. Bunda da emniyetimizin katkısı çok büyük” dedi.
Göreve yeni atanan Dağdeviren’in Malatya’ya gelişiyle birlikte farklı deneyim ve birikimlerinin ortaya çıktığını dile getiren Çakır, “Malatya’nın huzuru ve kardeşliğine emniyetimiz ciddi katkı sağlıyor. Bizlerde Malatya’nın değişimi noktasında hem belediye başkanlığımız döneminde hem de milletvekilliğimizde, sivil toplum örgütleriyle çalışıyoruz. Kentimize daha iyi hizmet vermek için mücadele ediyoruz. Şehrimize hizmet ve yatırımın gelmesi içinde çalışıyoruz” diye konuştu.
Milletvekili Çakır, Malatya’nın her açıdan gelişmeye ve büyümeye devam edeceğini kaydederek, bu noktada kurumlar, sivil toplum kuruluşları ve siyasiler arasındaki diyalogun önemli olduğuna dikkat çekti.
Çakır, göreve yeni atanan İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’in geçmişteki başarılarını Malatya’da sürdüreceğinden hiç şüphelerinin olmadığını da sözlerine ekledi.
İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ise AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Medeniyetlerin ilk başlangıcı olan Malatya’ya müdür olarak atandığım için onur duydum. Buradaki insanlarımız, halkımız her kesime kendimi çok yakın htim. Malatya’yı da günden güne yakından tanıyorum. Şehrimizin daha güvenli olması için gece-gündüz ekibimizle çalışıyoruz, gayret sarf ediyoruz” ifadeleri yer aldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelişiyle, farklılığı, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });