Haber Detayı
06 Aralık 2019 - Cuma 13:55 Bu haber 895 kez okundu
 
Engelli Recep Tayyip'e doğum günü sürprizi
Bugün Recep Tayyip’in doğum günü, doğum gününe bizleri davet ettiler. Bizler de doğum..
SAĞLIK Haberi
Engelli Recep Tayyip'e doğum günü sürprizi

Başkan Gürkan, 18 yaşındaki engelli gençi doğum gününde ziyaret ederek sevindirdi. Adı Recep Tayyip Aldemir olan engelli genci ziyareti ile ilgili yayınlanan bültende;
"Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, davet üzerine Yeşilyurt ilçesine bağlı Aslanbey Mahallesinde ikamet eden Aldemir ailesini ziyaret ederek, engelli Recep Tayyip’in doğum günü kutlamasına katıldı.
Başkan Gürkan’ın ziyareti karşısında çok heyecanlanan Recep Tayyip Aldemir’in mutluluğu gözlerden kaçmadı.
Recep Tayyip’in doğum günü kutlamasına katılmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Bugün Recep Tayyip’in doğum günü, doğum gününe bizleri davet ettiler. Bizler de doğum gününe icabet ettik. İyi ki doğdun diyoruz. Allah yaşı ve ismi ile müsamaha etsin. Allah anasına babasına bağışlasın. Ailesi ile huzurlu bir ömür temenni ediyorum. Nice hayırlı yaşları olsun. Doğum gününü kutluyorum. Hayırlı bir ömür temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
18 yaşına giren Recep Tayyip Aldemir ise, doğum gününü kutlayan Başkan Gürkan’a teşekkür ederek, yapılan ziyaret karşısında çok heyecanlandığını ve duygulandığını söyledi.
Konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Recep Tayyip ve kardeşine hediye vererek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi." ifadeleri yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Engelli, Recep, Tayyip'e, doğum, günü, sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });